Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 1.0- Mr. ButterflyRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 0.5
RevolverRated ★ 4.0
Perfect SenseRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 2.5
The Iron GiantRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Be Kind RewindRated ★ 4.0