Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0