Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 1.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0