Titles you rated
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 5.0
BestsellerRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0