Titles you rated
Piranha 3DRated ★ 1.0
A Perfect ManRated ★ 2.5
Piranha 3DDRated ★ 0.5
MulanRated ★ 2.0
The BarRated ★ 1.5
8 MileRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Pat & MatRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
One DayRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 2.0
BurntRated ★ 3.0