Series
Ratings
52
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0