Movies
Ratings
21
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0