Movies
Ratings
329
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0