Movies
Ratings
73
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5