Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 0.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5