Series
Ratings
171
Extraordinary Season 1Rated ★ 4.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 5.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0
My Favorite MemberRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5