Movies
Ratings
100
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.5
My WayRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5