Movies
Ratings
21
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 1.0
SecretRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0