Movies
Ratings
25
AvatarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0