Titles you rated
IncendiesRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0