Movies
Ratings
177
Sing StreetRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Antonia's LineRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5