Titles you rated
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Ocean WavesRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 0.5
AkiraRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 1.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5