Series
Ratings
153
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 1.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Noragami AragotoRated ★ 3.5
BanG Dream! Season 2Rated ★ 4.0
BanG Dream! Season 3Rated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 2.5
Beyond The BoundaryRated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 3.0
BanG Dream! Season 1Rated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 1.0
HyoukaRated ★ 2.0