Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0