Movies
Ratings
919
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
MimangRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 4.0
The Secret in Their EyesRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0