Series
Ratings
64
Law and The CityRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
To. JennyRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
H2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5