Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Karakuri CircusRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
GAMERA -Rebirth-Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5