Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 0.5
Princess AuroraRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 1.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.5