Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5- Someday or One DayRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
Piece of CakeRated ★ 4.0
The Light Shines Only ThereRated ★ 3.0
Blindly in LoveRated ★ 2.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.5
Tamako Love StoryRated ★ 3.5
Yes, No, or Maybe Half?Rated ★ 2.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
0.1% WorldRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0