Series
Ratings
88
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
The Prisoner of BeautyRated ★ 4.0
The Best ThingRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SilentRated ★ 4.0
Such a Good LoveRated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Always HomeRated ★ 5.0
My Marvellous FableRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
You Are My SecretRated ★ 4.0
Love EnduresRated ★ 5.0- Lovely ComplexRated ★ 4.5
You Are My Lover FriendRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Summer AgainRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0