Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5- WhateverRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5