Series
Ratings
242
You're My PetRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0