Movies
Ratings
23
The ThievesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0