Movies
Ratings
935
Look BackRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Raging BullRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
NopeRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
For a Few Dollars MoreRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
High Plains DrifterRated ★ 3.5