Titles you rated
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
The PrisonRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5