Movies
Ratings
23
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0