Titles you rated
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 4.0
14 BladesRated ★ 3.5
Modern BoyRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
Monster HuntRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
My Mighty PrincessRated ★ 2.0