Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5