Series
Ratings
24
Darker Than Black: GaidenRated ★ 5.0
Dark AngelRated ★ 3.0
Lupin the Third: Walther P38Rated ★ 4.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 4.0- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 5.0
MazinkaiserRated ★ 3.0- Salyers SpecialRated ★ 4.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 3.0- Please Save My EarthRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0