Movies
Ratings
88
WhiplashRated ★ 4.5
Saint Young MenRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
TracersRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0