Movies
Ratings
166
Death NoteRated ★ 2.5
BoltRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Nobody's PerfectRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0