Series
Ratings
53- The NextRated ★ 5.0
Garden of the WindRated ★ 3.5
Twenty Years OldRated ★ 3.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.5
Angry MomRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Dummy MommyRated ★ 2.5- FamilyRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5