Titles you rated
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Death of StalinRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Film Stars Don't Die in LiverpoolRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
England Is MineRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Final PortraitRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
UnthinkableRated ★ 4.0- I Should Have Killed That BastardRated ★ 3.5
- We areRated ★ 4.0
- RefundRated ★ 4.0
- Bright FutureRated ★ 3.5
- Hell GateRated ★ 4.0