Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0