Movies
Ratings
536
ShutterRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
GeniusRated ★ 3.5
GyeongjuRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0