Titles you rated
LeonRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
My WayRated ★ 1.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0