Titles you rated
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 2.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5