Titles you rated
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
- Food FightRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Little Mom Scandal Season 2Rated ★ 3.5
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.5
Kid GangRated ★ 2.5- Glass MaskRated ★ 5.0
- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 4.5
- My Lady Boss, My HeroRated ★ 3.0
- Hair ShowRated ★ 3.5