Series
Ratings
135
The Women's RoomRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0- Unstoppable MarriageRated ★ 0.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Merry Go RoundRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 1.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.5
Goddess of MarriageRated ★ 4.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
MagicRated ★ 2.5
RivalRated ★ 5.0
Which Star Are You From?Rated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 5.0
- TruthRated ★ 5.0
- Sharp3Rated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 1.0
PunchRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 3.0