Series
Ratings
87
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
Good Bye My PrincessRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5