Movies
Ratings
208
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 4.0
SingRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.0