Titles you rated
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
A Quiet DreamRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
SuperRated ★ 3.0
HeatRated ★ 3.5