Titles you rated
The TerminatorRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0