Movies
Ratings
1070
Shazam!Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5