Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.5